catering

cateringDieta pudełkowa czyli catering dietetyczny z roku na rok staje się coraz bardziej popularny. Jest to idealne rozwiązanie przede wszystkim dla tych, którzy żyją w biegu i nie mają czasu na przygotowywanie świeżych, właściwie zbilansowanych posiłków.

Wygoda

W ramach abonamentu otrzymujemy codziennie lunch-boxy z posiłkami, które można zjeść na zimno lub wymagające wyłącznie podgrzania. Dzięki temu możemy jeść pięć zalecanych posiłków w ciągu dnia. Najlepiej robić to regularnie o stałych porach, ponieważ takie niewielkie i lekkie porcje będą idealnym źródłem energii.

Lunch-boxy dla prawidłowej pracy mózgu

Menu, w oparciu o potrzeby żywieniowe, styl życia, preferencje kulinarne i stan zdrowia ustala dietetyk. Dzięki temu posiłki dostarczają wszystkich niezbędnych dla zdrowia składników, w tym odpowiadających za pracę mózgu. Zdrowo odżywiając się zapewniamy sobie lepszą koncentrację, łatwiejsze zapamiętywanie informacji i doskonałe samopoczucie, które wpływa na efektywność pracy. To dlatego tak często z cateringu korzystają lekarze, biznesmeni, prawnicy.

Posiłki dla idealnego ciała

Dobry dietetyk (polecamy online smacznie.pl) bierze też pod uwagę oczekiwania względem sylwetki. Jeśli klient chce schudnąć lub przeciwnie – nabrać trochę ciała, to element ten zostanie uwzględniony w przygotowywanych posiłkach, które będą miały odpowiednią wartość kaloryczną.

Zdrowe nawyki

Dzięki odżywianiu się z pomocą diety pudełkowej nabieramy nowych, dobrych nawyków żywieniowych. Jemy regularnie, małe porcje, różnorodne składniki, dużo świeżych warzyw i owoców. To wszystko sprawia, że przyzwyczajamy się do jedzenia, które zapewnia nam zdrowie, doskonały wygląd i świetne samopoczucie. Do tego mamy szansę poznać nowe smaki i potrawy, których sami byśmy nie ugotowali. A jeśli po kilku miesiącach znudzi nam się menu oferowane przez jedną firmę, to możemy zmienić dostawcę, który z pewnością będzie mógł zaproponować inne propozycje kulinarne.

Catering dietetyczny to rozwiązanie dobre dla każdego. Mogą z niego korzystać także te osoby, które mają specyficzne potrzeby żywieniowe – sportowcy, osoby na diecie odchudzającej, wegetarianie, osoby z alergiami pokarmowymi. Wszystko dlatego, że menu jest ustalane indywidualnie dla każdego klienta.