Realizację projektu o dużym budżecie – na przykład fotografii weselnej – warto zwieńczyć interesującym dodatkiem. Fotograf może przekazać klientowi zdjęcia w postaci fizycznej lub cyfrowej. W przypadku tej drugiej opcji, alternatywą dla tradycyjnej płyty CD lub DVD jest pendrive. Nośnik danych USB jest bardziej odporny na uszkodzenia i poręczny. Czy pendrive może jednak być cenioną pamiątką? Jak najbardziej, jeśli jest wykonany z drewna!

Jak powstaje drewniany pendrive?

Producent akcesoriów z naturalnych materiałów – Drewniany Sklep – przygotował kilka propozycji, które sprawdzą się zarówno jako osobisty element wyposażenia, jak i dodatek do fotografii oddawanych w ręce klienta. Pendrive z drewna może przypominać naturalną gałązkę – w istocie będąc z niej wykonany. Markowe nośniki danych SanDisk zamykane są w drewnianej obudowie, tworzonej ręcznie w warsztacie wiernym tradycji. Pasujący kawałek drzewa zostaje starannie obrobiony, a gotowy drewniany pendrive może być dodatkowo spersonalizowany.

Pendrive z drewna – unikalna pamiątka

Drewniany pendrive w kształcie gałązki, deseczki lub z żywiczną ozdobą będzie jedyny w swoim rodzaju. Nie tylko dlatego, że naturalne drewno posiada unikalną fakturę i zabarwienie – atutem Drewnianego Sklepu jest wygodny kreator grawerunków. Przy jego pomocy można nanieść na pendrive z drewna wybrany tekst lub grafikę. W przypadku fotografii ślubnej, może to być data uroczystości i wybrana sentencja. Drewniany pendrive z grawerem przeznaczony do osobistego użytku fotografa warto z kolei udekorować własnym logo. Specjalne wyposażenie daje większe wrażenie profesjonalizmu – w Drewnianym Sklepie można także znaleźć inne przydatne akcesoria dla właścicieli firm.

Pendrive z grawerem w pudełku

Jak zabezpieczyć pendrive z drewna i dodać mu jeszcze bardziej wyjątkowego charakteru? Umieszczając go w specjalnym opakowaniu, nawiązującym do natury z zewnątrz oraz w środku! Asortyment sklepu obejmuje urocze pudełka na drewniany pendrive, dostosowane do niego wielkością. Pendrive z grawerem w pudełku w kształcie serca idealnie dopełni kolekcję zdjęć ślubnych. Pudełka prostokątne i okrągłe są bardziej uniwersalne – Drewniany Sklep dba o to, by przedmioty zaspokajały różnorodne potrzeby. Opakowanie może być wypełnione naturalnym mchem lub owczym futerkiem, dzięki czemu pendrive będzie spoczywał bezpiecznie na miękkiej wyściółce. Alternatywą jest bawełniany lub jutowy woreczek na pendrive z drewna. Warto zapoznać się z całością atrakcyjnej oferty Drewnianego Sklepu.